TAKKRONA, MÄSSING MED PRISMOR.

4465878. TAKKRONA, MÄSSING MED PRISMOR.

empirestil, 1900-tal, 6 ljusarmar,
h 60 cm,
dia 55 cm.

normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

h 60 cm,
dia 55 cm.

normalt slitage.

Antal besök: 229