VITRINSKÅP, MAHOGNY MED INTARSIA.

4465846. VITRINSKÅP, MAHOGNY MED INTARSIA.

1900-talets 2 hälft, välvda glas,
b 72 cm,
d 36 cm,
h 143 cm.

normalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

b 72 cm,
d 36 cm,
h 143 cm.

normalt slitage.

Antal besök: 316