STOLAR, 8 st, trä/metall, 1900-talets andra hälft.

446578. STOLAR, 8 st, trä/metall, 1900-talets andra hälft.

Staplingsbara i varandra.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Staplingsbara i varandra.
Sitthöjd 44 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 014