BRUKSFÖREMÅL, parti.

BRUKSFÖREMÅL, parti.
4465772. BRUKSFÖREMÅL, parti.

Skål 12x31x22 cm
Knivställ höjd 22 cm
Bricka 48x36 cm
Bricka 52x37 cm.

Bruksslitage.repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4465772. BRUKSFÖREMÅL, parti.

Skål 12x31x22 cm
Knivställ höjd 22 cm
Bricka 48x36 cm
Bricka 52x37 cm.

Antal besök: 172