BORDSTÄNDARE, S.T. Dupont.

BORDSTÄNDARE, S.T. Dupont.
4465753. BORDSTÄNDARE, S.T. Dupont.

Förgylld metall och svart lack. Märkt S.T. Dupont Paris, Made in France, laque de chine, numrerad. Ursprungligt etui. Höjd ca 9,5 cm.

Lätt slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 590