SERVERINGSVAGN, intarsia, 1900-tal.

4465734. SERVERINGSVAGN, intarsia, 1900-tal.

Höjd 69 cm
Längd 77 cm.

Bruksslitage. 1 hjul trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm
Längd 77 cm.

Bruksslitage. 1 hjul trasigt.

Antal besök: 308