4465706. ELBAS, Peavey Millennium BXP, 5-Strängad.
Längd ca 114 cm.
Serienummer 0JBAJ201114.
Axelrem samt mjukt fodral medföljer.
Gott bruksskick.
Mindre märken, repor förekommer.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.