ELBAS, Peavey Millennium BXP, 5-Strängad.

4465706. ELBAS, Peavey Millennium BXP, 5-Strängad.

Längd ca 114 cm.
Serienummer 0JBAJ201114.
Axelrem samt mjukt fodral medföljer.

Gott bruksskick.
Mindre märken, repor förekommer.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 114 cm.
Serienummer 0JBAJ201114.

Gott bruksskick.

Antal besök: 367