FÖRSTÄRKARE, Fender, Bassman 200.

4465671. FÖRSTÄRKARE, Fender, Bassman 200.

Type: PR 419.
Serienummer: M962441.

Bredd 58,5 cm.
Djup ca 32 cm.
Höjd inkl hjul 74 cm.

Gott bruksskick, mindre skador/slitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Type: PR 419.
Serienummer: M962441.

Bredd 58,5 cm.
Djup ca 32 cm.
Höjd inkl hjul 74 cm.

Antal besök: 625