RYAMATTA. 1960/70-tal.

RYAMATTA. 1960/70-tal.
4465669. RYAMATTA. 1960/70-tal.

Mått ca 225 x 75 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 225 x 75 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 203