SPEGELTAVLA, "Coca-Cola", 1900-talets mitt.

4465598. SPEGELTAVLA, "Coca-Cola", 1900-talets mitt.

Rammått 89 x 63 x 3 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 89 x 63 x 3 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 225