ARTHUR PERCY. Fruktallrikar samt fat, 13 delar, Gefle.

4465424. ARTHUR PERCY. Fruktallrikar samt fat, 13 delar, Gefle.

Tallrikarnas mått, diameter 20 cm.
Fatets mått, 30 cm.

Repor, krakelyr, bruksskick. naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatets mått, 30 cm.

Antal besök: 236