VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, Werner Schou, Coronell, Danmark, 1900-talets andra hälft.

446540. VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, Werner Schou, Coronell, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Märkta Vor 74, längd 24, bredd 18, höjd 20 cm.

Bruksslitage samt anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt anlupna.

Antal besök: 1 143