VAS, glas, Per Lütken, Holmegaard, 60-tal.

4465208. VAS, glas, Per Lütken, Holmegaard, 60-tal.

Märkt holmegard 2410.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt holmegard 2410.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 124