Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bymotiv med musikanter, olja på duk, signerad.
446518. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Bymotiv med musikanter, olja på duk, signerad.
ca 45 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45 x 37 cm.
Auktionshuset Kolonn
375