FOTVÄRMARE, EK, 1800-TAL.

FOTVÄRMARE, EK, 1800-TAL.
4465124. FOTVÄRMARE, EK, 1800-TAL.

Med genomborrad oval topp, med skjuthandtag, 25cm diameter, 17cm hög.

Förlust av foten på baksidan, normalt slitage, fast allmänt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 136