OLLE GUSTAFSSON. "Ådalskväll", olja på pannå. signerad samt daterad 83.

446506. OLLE GUSTAFSSON. "Ådalskväll", olja på pannå. signerad samt daterad 83.

72 x 59 cm.

Färgbortfall.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 59 cm.

Färgbortfall.

Olle Gustafsson (Född 1935)

Antal besök: 2 380