YTTERFODER, 2 stycken, stengods, bl.a. Steninge, 1900-tal.

4465000. YTTERFODER, 2 stycken, stengods, bl.a. Steninge, 1900-tal.

Höjd q13-15, diameter 15-17 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 166