H JOHN JACKSON A.R.E, S.W.E (BRITTISK, FÖDD 1938) ”BÅTAR OCH STUGOR”.

4464868. H JOHN JACKSON A.R.E, S.W.E (BRITTISK, FÖDD 1938) ”BÅTAR OCH STUGOR”.

”Båtar och stugor”
signerad och daterad '71, titeln och numrerad 40/50 med blyerts, linoryt
56cm x 43cm - bildstorlek
73cm x 59cm - ramstorlek.

Bra övergripande skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Båtar och stugor”
56cm x 43cm - bildstorlek
73cm x 59cm - ramstorlek.

Bra övergripande skick.

Antal besök: 122