DAMCYKEL, Crescent, 1900-talets första hälft.

4464856. DAMCYKEL, Crescent, 1900-talets första hälft.

Original alla delar.
Nästan nya däck.

Slitage, rost. Upphängning av bakre stänkskärm ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Original alla delar.
Nästan nya däck.

Antal besök: 432