SPEGEL, empire, 1800-tal.

SPEGEL, empire, 1800-tal.
446482. SPEGEL, empire, 1800-tal.

Ca. 57x27 cm.

Bruksslitage. Senare målning och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 57x27 cm.

Antal besök: 340