BORDSLAMPA, strindbergsmodell, glas/metall, 1900-tal.

4464802. BORDSLAMPA, strindbergsmodell, glas/metall, 1900-tal.

Höjd ca 28-40, diameter ca 22 cm.

Bruksskick, anlupen lampfot, kupa med 1 kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 192