HANS J WEGNER. Tillskriven, pall, Danmark, 1950-tal.

4464795. HANS J WEGNER. Tillskriven, pall, Danmark, 1950-tal.

Längd ca 59 cm. Djup ca 30 cm. Höjd ca 43 cm.

Bruksslitage, repor och märken.
Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare klädsel.

Antal besök: 884