JOHAN WESTERBERG. sked med fiolskaft, silver, Piteå, 1811.

4464546. JOHAN WESTERBERG. sked med fiolskaft, silver, Piteå, 1811.

Längd 18,5 cm
Vikt 33 gram.

brukslitage, ålderslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18,5 cm
Vikt 33 gram.

Antal besök: 201