SVEN ELLIS. olja på duk, Havsmotiv: bränningar mot kala klippor, signerad.

446451. SVEN ELLIS. olja på duk, Havsmotiv: bränningar mot kala klippor, signerad.

38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 750