FOLKDRÄKT, till docka, Rättvik, 1900-tal.

4464493. FOLKDRÄKT, till docka, Rättvik, 1900-tal.

Bl.a. hätta, väst m.m.

Fläckar, slitage, mindre skador, ej helt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl.a. hätta, väst m.m.

Antal besök: 148