LJUSLAMPETT, Oscariansk, 18/1900-tal.

446442. LJUSLAMPETT, Oscariansk, 18/1900-tal.

3 ljusarmar, höjd ca 30 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljusarmar, höjd ca 30 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 485