OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja, signerad.

4464301. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja, signerad.

Målad på båda sidor, bildmått ca 32 x 39 cm.

Bruksslitage, slitage, veck, ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511