GUNGSTOL.

GUNGSTOL.
4464165. GUNGSTOL.

Höjd ca 110 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 125 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4464165. GUNGSTOL.

Höjd ca 110 cm
Bredd ca 63 cm
Djup ca 125 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 155