HARALD NOTINI. Bordslampa, Böhlmarks, modell 15296, 1940-tal.

4464081. HARALD NOTINI. Bordslampa, Böhlmarks, modell 15296, 1940-tal.

Mässing. Rund fot, skärm i streckformad perforerad dekor, höjd inkl. skärm ca 36 cm, diameter 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 503