Takkrona, metall, prismor, höjd ca 57 cm
Takfotogenlampa, höjd ca 25 cm, exklusive kedjor
Lösa prismor
m.m.
Slitage, skador
Rost
Ej genomgånget.
Lösa prismor
m.m.
Slitage, skador
Rost
Ej genomgånget.