LAMPTILLBEHÖR, m.m.

LAMPTILLBEHÖR, m.m.
4463989. LAMPTILLBEHÖR, m.m.

Takkrona, metall, prismor, höjd ca 57 cm
Takfotogenlampa, höjd ca 25 cm, exklusive kedjor
Lösa prismor
m.m.

Slitage, skador
Rost
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!
4463989. LAMPTILLBEHÖR, m.m.

Lösa prismor
m.m.

Slitage, skador
Rost
Ej genomgånget.

Antal besök: 147