VÄGGPENDYL, nyrokoko, ek, 1800-tal.

446392. VÄGGPENDYL, nyrokoko, ek, 1800-tal.

Höjd 120 cm, bredd ca 42 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm, bredd ca 42 cm.

Antal besök: 573