PARTI DIVERSE, 13 delar, 1900-talets första hälft.

446386. PARTI DIVERSE, 13 delar, 1900-talets första hälft.

Bl a miniatyrskidor, tårtask, flaggstandard och krokar. Skidornas längd ca 64 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 343