PELARBORD, 2 st, 1900-tal.

PELARBORD, 2 st, 1900-tal.
4463835. PELARBORD, 2 st, 1900-tal.

höjd 76 cm, längd 58 cm.

senare bemålning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 76 cm, längd 58 cm.

Antal besök: 154