CHRISTOPHER SCALES (BRITTISK, 1900-TAL).

4463760. CHRISTOPHER SCALES (BRITTISK, 1900-TAL).

”Fältvallmo”
Signerad och namngiven akvarell
56 x 43 cm (22 x 17 tum).

monterad bakom glas, i gott hängande skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

”Fältvallmo”
56 x 43 cm (22 x 17 tum).

Antal besök: 157