POLISSABEL, med portepé, 18/1900-tal.

4463471. POLISSABEL, med portepé, 18/1900-tal.

Mässing
Läng ca 77 cm, klingans längd 64,5 cm
Balja, mässing och läder, längd 66,5 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing

Slitage, märken.

Antal besök: 607