SIDEBOARD, 1930/1940-tal.

SIDEBOARD, 1930/1940-tal.
4463401. SIDEBOARD, 1930/1940-tal.

Fanerat med bl a björk. Intarsiadekor, Två dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor.

Höjd: 72 cm
Bredd: 151 cm
Djup: 50 cm.

Lås saknas, smärre bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och stötskador, inga övriga anmärkningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 72 cm
Bredd: 151 cm
Djup: 50 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 960