RUGBYINTRESSE - J. J. WILLIAMS OCH ANDRA UNDERSKRIFTER PÅ PROGRAM.

4463361. RUGBYINTRESSE - J. J. WILLIAMS OCH ANDRA UNDERSKRIFTER PÅ PROGRAM.

Welsh Rugby Union Cup Final Program, lördag 28 april 1979, Bridgend mot Pontypridd, signerad av J. J. Williams, en annan signatur nedan (möjligen Brinley ”Bryn” Williams?), 21,5 x 13,5 cm; Barbarians mot Nya Zeelands program, lördag 16 december 1978, båda omslag med underskrifter, ett program Wales mot Irland 3 februari 1979 med 1 signatur och 6 andra program. (9).

Olika förhållanden, med slitage, veck etc.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 117