SPEGEL, förgylld ram.

SPEGEL, förgylld ram.
4463155. SPEGEL, förgylld ram.

46x42 cm.

Sedvanligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x42 cm.

Sedvanligt slitage.

Antal besök: 154