BILBANA, "Lamborghini Challenge", Tyco.

4463139. BILBANA, "Lamborghini Challenge", Tyco.

Bilbana i kartong
Extra handkontroller medföljer.

Ej helt genomgånget
Ej funktionstestad
Bruksslitage
Skador, fläckar på emballage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilbana i kartong

Ej helt genomgånget
Ej funktionstestad
Bruksslitage
Skador, fläckar på emballage.

Antal besök: 297