LANTERNOR, 3 st, metall, 1900-tal.

4463104. LANTERNOR, 3 st, metall, 1900-tal.

3 st omärkta i metall utan glas, höjd ca 11 cm, diam. ca 4 cm.

Bruksslitage, avklippta elsladdar.
Ej funktionstestade vid katalogiseringstillfället.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 178