BOKHYLLA. Teak, 1960-tal. Omärkt.

4462865. BOKHYLLA. Teak, 1960-tal. Omärkt.

101x120x27 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

101x120x27 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 658