LARS TUNEBO. Skulptur, brons, signerad på undersidan.

4462793. LARS TUNEBO. Skulptur, brons, signerad på undersidan.

Höjd ca 45 cm.

Smärre ytslitage.

Lars Tunebo (Född 1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Smärre ytslitage.

Lars Tunebo (Född 1962)

Antal besök: 309