BYRÅ,5-lådig, 18/1900-tal.

BYRÅ,5-lådig, 18/1900-tal.
446258. BYRÅ,5-lådig, 18/1900-tal.

Fanerad . Originalbeslag.
Höjd 122c.
Längd 97.
Bredd 55.

Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad . Originalbeslag.
Höjd 122c.
Längd 97.
Bredd 55.

Antal besök: 426