MASK, trä, Afrika.

MASK, trä, Afrika.
4462454. MASK, trä, Afrika.

Ca 48 x 18, djup 23 cm.

Bruks- och ytslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4462454. MASK, trä, Afrika.

Ca 48 x 18, djup 23 cm.

Antal besök: 239