ARMBANDSUR, Longines "Flyback", chronograph, stål.

4462447. ARMBANDSUR, Longines "Flyback", chronograph, stål.

Diameter 37,5 mm
Boettnummer 23248/31.

Bruksslitage med märken, repor och sprickor, knappar saknas och fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37,5 mm
Boettnummer 23248/31.

Antal besök: 1 110