CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad.

446241. CARIN NILSON(1884-1973). Skulptur, byst, gips, signerad.

Höjd ca. 21 cm. Samepojke.
Proveniens Carin Nilsons ateljé.

Patinering med smärre bortfall. Smärre slitage/smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 21 cm. Samepojke.

Antal besök: 330