MARGARETA DROUGGE. "DRÖMMA", TORRNÅL.

4462381. MARGARETA DROUGGE. "DRÖMMA", TORRNÅL.

PT (Provtryck).
Signerad "Margareta Drougge 1985".
Bildmått: 11x11,5cm.
Rammått: 35,5x30,5cm.

Glas med slitage samt två spruckna hörn. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

PT (Provtryck).
Bildmått: 11x11,5cm.
Rammått: 35,5x30,5cm.

Antal besök: 203