EN BETYDANDE TALLBYRÅ.

EN BETYDANDE TALLBYRÅ.
4462346. EN BETYDANDE TALLBYRÅ.

Basen med tre långa lådor i rad över tre enkla skåpdörrar, var och en med innerhylla. Toppen med tre nivåer av hyllor och skjutbara glasdörrar. Total höjd 216cm x bredd 259cm x djup 58cm.

Allmän ålder och användningsslitage, olika märken och repor och andra brister. Visar och fungerar bra. Kommer att behöva fästas på en vägg för att stå säkert. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 422