OLA BILLGREN. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TVÅ DELAR.

4462169. OLA BILLGREN. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TVÅ DELAR.

Signerade "Ola Billgren".
Numrerade 23/325 och 72/325.
Daterade '62.
Bladmått: 44x60cm.

Oramade. Slitage. Blad med märken. En med liten reva på kortsidan.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade "Ola Billgren".
Numrerade 23/325 och 72/325.
Daterade '62.
Bladmått: 44x60cm.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 280