GLASUNDERLÄGG, capiz snäckskal, Shellman, 1900-tal.

4462075. GLASUNDERLÄGG, capiz snäckskal, Shellman, 1900-tal.

I etui. Diameter: 10 cm.

Slitage, ytsmuts, smärre skador.

Tema

Det dukade bordet

Gör en kostnadsfri värdering!

I etui. Diameter: 10 cm.

Tema

Det dukade bordet

Antal besök: 771